Blog > Komentarze do wpisu
Spotkanie organizacyjne
Zainteresowanych współpracą zapraszamy serdecznie na spotkanie organizacyjne KNF, w przyszły piątek, godz. 15:00 (30 listopad 2012).

Spotykamy się w Instytucie Kultury Współczesnej UŁ (Pałac Biedermanna, ul. Franciszkańska 1/5), przed salami 5,6,7 (spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej w sali nr 7).

Jeśli macie pomysł na ciekawy cykl tematyczny, który chcielibyście zrealizować w ramach działań KNF, będzie możliwość zaprezentowania go i omówienia w szerszym gronie.

Jeśli piątkowy termin Wam nie odpowiada, a chcielibyście się w jakiś sposób z nami skontaktować, podaję adres e-mail: diana_d21@wp.pl (Diana Dąbrowska). Pomysły można przesłać też e-mailem, również zostaną wzięte pod uwagę w trakcie spotkania.

Widzimy się zatem w przyszły piątek, 30 listopada, godz. 15:00

Przypominamy również o wykładzie Anity Bielańskiej w przyszły piątek o 8:45 (temat: reprezentacje ruchu oporu podczas II Wojny Światowej w fabularnym kinie włoskim i polskim)
na wydziale Italianistyki (Lipowa 81, aula nr 9) i projekcji w przyszłą środę na Kościuszki 39 (Kości i rdza, film prezentowany na tegorocznym Cannes, reż. Jacques Audiard)!

Serdecznie zapraszamy!

czwartek, 22 listopada 2012, filmoznawczo

Polecane wpisy